İnşaat

Modern inşaat yönetim tekniklerini, üst kalite malzemeyi ve üstün vasıflı işgücünü kullanan Aksoy İnşaat’ın başarısının temelinde müşteri memnuniyetine bakış açısı ve zamanında teslim ettiği projeleri önemli yer tutmaktadır.

Şirketin inşa ettiği binalar arasında lüks konutlar, oteller ve iş merkezleri bulunmaktadır. Projelerinde farklı bir tarz ve özgünlük sunan Aksoy İnşaat, Bodrum'un turizm potansiyelini de göz önünde bulundurarak yatırımlarını sürdürmektedir.

1995 yılından günümüze sektördeki birikim ve tecrübeleriyle kaliteli ve güvenli yapılar inşa eden Aksoy İnşaat, 28 yılda İstanbul, Muğla, Sakarya ve Van’da kentsel dönüşüm, mimari ve mühendislik hizmetleri ve genel inşaat çözümleriyle ilgili çok sayıda projede görev almış ve yer aldığı tüm projelerini zamanında/başarıyla teslim ederek sektöründe fark yaratmıştır.

Vizyonumuz

Özgün mimari yaklaşımları ileri teknoloji ile birleştirerek rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği yaşam alanları üretmektir.

Misyonumuz

Yaptığımız işin bulunduğumuz coğrafyaya ve insana karşı sorumluluk taşıdığını unutmamaktır.

Mutfak & Mobilya

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Bodrum Detay Mutfak 2010 yılından bu yana Bodrum‘da hizmet vermektedir.

Bodrum Detay Mutfak müşterileri için özelleştirilmiş, ihtiyaçlara birebir cevap veren; mutfak, mobilya, aksesuar ve tasarım çözümleri geliştirir, üretir ve uygular. 

Vizyonumuz

Fonksiyonel, estetik ve özel tasarımlarımızla; mutfak, mobilya, aksesuar ve inşaat sektörlerinin en iyi markaları arasında yükselmeye devam etmek...

Misyonumuz

Teknoloji ve fark yaratan tasarımları bir arada kullanarak, en uygun fiyata, en iyi malzeme kalitesi ile üretim yapmak, çözüm ortaklarımızla satış önce ve satış sonrasında kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, sektördeki başarımızı ve imajımızı güçlendirmeye devam etmek...

Otomotiv

Aksoy Otomotiv, Bodrum'da faaliyet gösteren öncü otomotiv danışmanlık firmalarından biridir.

Şirketimiz, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosu ile Bodrum otomotiv piyasasında önemli bir konuma sahiptir.

Profesyonel kadromuz, tecrübemiz ve kalite odaklı hizmet anlayışımızla Bodrum'da otomotiv piyasasında saygın bir konuma sahibiz.